Yin Yoga

Yoga

Een heerlijke les gericht op diepe ontspanning van je lichaam door het langer aanhouden van houdingen. Ideaal om je weekend mee af te sluiten!

Yin yoga is erop gericht om je bindweefsel en gewrichten te versterken en te versoepelen, vooral rond het heupgebied, het bekken en de onderrug.

Bij yin yoga worden houdingen langer vastgehouden (tussen de 3 en 5 minuten). De houdingen worden op een passieve, maar wel intensieve manier beoefend. Zo heb je veel tijd om je lichaam beter te voelen, je grenzen te verkennen en steeds een beetje verder te gaan. Je ervaart in de Yin houdingen een diepe stretch en het effect van de houding voel je vooral als je weer uit de houding komt. De houdingen werken heel kalmerend.

Veel deelnemers voelen zich aangesproken door het rustige en ontspannen karakter van de yin yogalessen. Deze les is toegankelijk voor beginners en gevorderden.

Aanmelden kan via: https://www.momoyoga.com/flowyogaleiderdorp/

Wie

Volwassenen

Wanneer

Op de Agenda:
Op zondag wekelijks van 19:30-20:45

Meedoen

< septembernovember >
oktober 2023
madiwodovrzazo
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Waar

Splinterlaan 154
Leiderdorp

Contact

Neem contact op met Ciska:

Ciska de Kok
Contactpersoon
15